> PRACA > Łódź

HR Specialist w Łódź, Łódzkie sprżedam

Zadania: Odpowiedzialność za administrację kadrową i płacową w firmie Odpowiedzialność za pełną dokumentację pracowników i płac Przygotowanie list płac i kontrola dokumentacji Administracja i kontrola deklaracji ZUS i GUS Wsparcie zespołu HR z miękkimi zadaniami HR w razie potrzeby Od kandydata oczekujemy: Doświadczenie na podobnym stanowisku (min.2 lata), najlepiej w zakładzie produkcyjnym Doświadczenie i wiedza w dziedzinie twardego HR, szczególnie w administracji płac, podatków i ubezpieczeń społecznych Znajomość narzędzi do zarządzania zasobami ludzkimi i płacami, w tym znajomość Płatnika Praktyczna znajomość MSOffice, zwłaszcza Excela Język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie- ok. 5000zł brutto Niekorporacyjne środowisko pracy Praca w godzinach biznesowych Atrakcyjne benefity pozapłacowe Pracę w Ksawerowie pod Łodzią Oferta dotyczy pracy stałej Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Detale ogłoszenia: HR Specialist
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŁódzkie
Miasto:Łódź